SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz 250 elegant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,050,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1995
ID e produktit :
121239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 1995 dizell 2.5 elegant

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samir
+4915237713648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »