SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra A
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1992
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
121240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vectra A viti i prodhimit 1992 ,posedon 8muaj regjishtrim , 249.000mij te kaluara veura eshte shum e rujtun si ne motorr edhe jasht
Informata rreth publikuesit
isakuka
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »