SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Polo GTI 1.6 16V (pa dogan)
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
121269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Polo GTI 1.6 16V

. I Importuar nga Zvicra.
170000 km te kaluara me garancion e liber te serivisit.
vetem nje pronare zvicrané

* VW Polo GTI 1.6 16V
* Viti i prodhimit 2000
* 5 Shpejci
* KLIMATRONIC
* Airbag
* ABS
* Hallogenka
* Dritare Elektrike
* Felgat Bukura
* Dritaret e zeze mbrampa
* Pak i leshuar

* Radio extravagante me Navigacion/CD/MicroSD !
(Foto)

Vetura esht e pergatitur fund te majit 2016

info whatsapp / viber:
+41 76 494 89 38
Informata rreth publikuesit
Florent
Gjakovë
044301879
Rogovè [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »