SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pasatin 3c 2.0TDI 4Motion Highline 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
121288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasatin 3c 2.0TDI 4Motion Highline 2008 modeli me i avancuar i pasatit. Vetura eshte ne gjendje perfekte si brenda ashtu edhe jasht pa asni vrejtje. Vetura eshte tip top dhe nuk ka nevoj per asni cent investim. Vetur per marakli dhe per qefi super e rujtne, me te gjitha serviset e kryera Ule,Filtera te ajrit,naftit,klimes dhe posedon regjistrim deri ne Korrik ( Regjistrimi i parë ne RKS ). Vetura eshte super e rujtne ne qdo aspket. Tel 044224254
Viber +386 49 459 000

Vetura posedon:
Tempomat.
ESP,ABS
Mbyllje e 4 xhamave elektronike.
Karrikat gjysem lekur me nxemje.
Drita te mjegulles
Partikel Filter(Nuk qet tym te zi )
Xhamat me foli te zeza.
Board Monitor
Klimatronik
Karrika elektrike ngjyr krem
Llajsnet krom.
Fellne origjinale VW 16 coll.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Klinë
049459000
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »