SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat punto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,888
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
121296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat esht shum i mir me regjestrim te gjermanis ndrrim nuk pej

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
labi
Prishtinë
37744119539
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »