SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Volvo XC 90
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '16
Lloji :
Volvo XC 90
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2008
ID e produktit :
121330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volvo 2.4 diezel
Viti prodhimit 08/2008
290000 km

Posedon
klimen
tempomat
Tiptronik
Airbag
Navigacion
4x 4
Telefonin e automjetit
Gomat e mira te veres
I ardhur nga zvicrra
Regjistrim deri me 01/2017

+37744 555 500
+37745 650 111
Informata rreth publikuesit
Kushtrim S.
Prishtinë
04455550 / 049664479
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »