SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus 1.8
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
121335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
hes veturen Ford Focus 1.8 diesel . Viti i prodhimit 2005 . 18000 Km te kaluara te garantuara. Ne gjendje shume te mire teknike . I
Vetura shitet ose ndrrohet per me teper shihet edhe ne foto Kontakti 044-312-930
Informata rreth publikuesit
Milaim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »