SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
121355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Golf 4 1.8 benzin sport abs,esp,fellne 18,climatronik,xhamat me rryme pasqyret me rryme 5 shpejtesi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besmir
Prishtinë
045553166
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »