SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 270cdi 2002
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
121364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes i sa po ardhur nga zvicra me.kilometrzh te garantuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismajli
Gilan
045333403
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »