SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 6 2008
Çmimi :
€9,700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
121374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golfi esht tip top posedon klimatronic dy zonale senzora para edhe mbrapa

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrahim
Vushtrri
044 431 935
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »