SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz A170 Cdi Avantgarde
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
121377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh veturen Mercedes-Benz A170 Cdi vetuara esht ne gjendje shum te mir vetura ka shpenzimet shum te vogla esht gjysem lekur
Tel : 044-684-817 kontakti prej oress 10-21
Informata rreth publikuesit
gzimmimoza2
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »