SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES PEUGEOT 307
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
121387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES PEUGOUT 2.0 HDI 110PS, VITI 2002 SERI E 2003
230.000 KM, SHUM I RUAJTUR,
FELLNE, + GUMAT E DIMRIT TE REJA
SERVISIN E KA TE KRYER, PO ASHTU EDHE RRYPIN DHEMZOR
049-654-500
VIBER +38649654500
Informata rreth publikuesit
Albert
Skënderaj
049654500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »