SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kawasaki 500cc
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
500.00
Viti :
1997
ID e produktit :
121389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet matorri Kawasaki 500cc 1997 ne gjendje shum t'mir teknike dhe optike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arbnor
044854697
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »