SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Merceses 250 dizel
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1987
ID e produktit :
121394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura ne gjendje te mir 2.5 dizell

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arbnor
044854697
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »