SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
121417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VI 2.0 Disel 2009 import nga Zvicra , me dogan te paguar. Pranoj edhe ndrrim me nje Vetur me te vogel.
Informata rreth publikuesit
Nit
Prishtinë
37744843888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »