SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha R6
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:35
Lloji :
Yamaha YZF-R6
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
7,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2013
ID e produktit :
121418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes R6 me 7000 Km tkalume osht ne gjendje perfekte viti 2013 me akrapovic me kejt shes ose ndrroj me naj vetur qe mkonvenon osht pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qëndrim
Gjilan
044399003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »