SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2011
ID e produktit :
121419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.7 2011 disel import nga Zvicra , me dogan te paguar. Pranoj edhe ndrrim me nje Vetur me te vogel.
Informata rreth publikuesit
Nit
Prishtinë
37744843888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »