SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Kombi W
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Viti :
1995
Ekstra :
Mbyllje Qendrore
ID e produktit :
121422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi te markes W, ne gjendje te rregullt i doganuar dhe regjistruar.
info: +377 44 999 333
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044316021
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »