SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a 6
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
222
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1999
ID e produktit :
121433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a 6 esht ne gjendje te rregullt ka regjistrim eshte full ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tinna
+37745557991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »