SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
121457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi furgon 1.9 ngjendje shum tmir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arben
Prishtinë
044150189
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »