SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes audi a3
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
121468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi a3 2.0 diesel 170 ps automatic DSG dritat LEDA regjistrim ka deri ne fund te gushtit esht shum ne gjendje te mire rrypin dhemzor te sapo ndrruar i servisuar komplet nuk ka nevoj asnje investim te behet per me shum +37745454535
Informata rreth publikuesit
Arbnor
prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »