SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 mercedesa c220 c180 ndrrim i mundshem
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,990,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1994
ID e produktit :
121502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy mercedesa c220 c180 ne gjendje te rregullt c220 nuk ka dogan por esht ne gjendje te shkelqyshme me klim me te gjitha sa po i ardhur nga gjermonja benzins osht osht shum shum i shpejt ka sport edhe manuel osht i rujtun si jashf mbrenda as qe nihet se o dhez tjetri osht me regjistrim ka regjistrim ende dizel shes te dyt ose ndrrim me vetur mat re

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Donii
Chur, Switzerland
049108302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »