SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia Sportage 1.7 CRDI -2013 RKS
Çmimi :
€12,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Lloji :
Kia Sportage
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
121541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kia Sportage 1.7 CRDI, 6 SHPEJTSI

VITI I PRODHIMIT : 2013

NGJYRA : ZEZE METALIKE

I REXHISTRUAR RKS

NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME LIBER SERVISI

KLIMATRONIK
ESP
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
TEMPOMAT
KOMANDA NE TIMON ETJ...

QMIMI : 12800 EURO

TEL : 045 251 235 / 045 652 994(+viber)

Ndrrim i mundshem
Tags. #bmw, #vw, #audi #golf #mercedes #kia #skoda #opel #x6
Informata rreth publikuesit
Arzen
Pristina
045 251 235
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »