SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet/ ndrrohet wv caddy 2.0 sdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
121546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet/ndrrohet wv caddy 2.0 sdi viti 2005 me klim ne rks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
djellor
Deçan
044145941
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »