SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
121552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel astra 1.6 16v ne gjendje shumm te mir kerri osht pa dogan per me shumm info me kontaktoni 049 369 013

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
opel
Pejë
049 369 013
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »