SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat BLUEMOTION - 2012- 1.6 TDI
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
146
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
121556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pasat 1.6 Bluemotion TDI. I te kuqe Fellne 17 coll, Radio CD MP3-4, Nxemje ne karrika, Auto Hold, Start-Stop system, 4 gjamat elektrik, Klimatronic, Ngjyra PERLA

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labi
Vushtrri
044/49-666-445
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »