SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fiat Punto 1.9 JTD
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
121558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Punto 1.9 JtdViti i prodhimit 20004DyerNgjyr vishnje Regjistrim deri ne prill 2017HidraulikAbsKlimRadio me CdEshte shum i paster dhe i rujtenNdrrim i mundshem.Nr 049862002(viber,whatsapp)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Malishevë
049862002
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »