SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat 1996
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Lloji :
Fiat Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1996
ID e produktit :
121561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Fiat per me shum info na kontaktoni ne numrat e telefonit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albina
Prishtinë
37744627114 / 37744627513
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »