SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 gtd
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
121564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
gofl 6 gtd 200 ps full ekstraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Do
Mlecan
049 448 778
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »