SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET VITI 2005 NGA ZVICRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Lloji :
Fiat Doblo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
121578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FIAT DOBLO VITI 2005 1.3 DIZEL MULTIJET
SAPO ARDHUR NGA ZVICRA.
POSEDON KLIM-ABS-QELS ME KOMAND.
GOMA TE REJA-GJITHA SERVISET E KRYERA.
SHUM I RUAJTUN SI BRENDA ASHTU DHE JASHT.

PER ME SHUM THIRR TEL VIBER +37745540830
Informata rreth publikuesit
fiat
Prizren
045540830
PRIZREN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »