SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 1.9
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
121585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 1.9 cdti me TI te kuqe ECT klim tempomat abs radio cd mp3 xhamat elektronik alarm alumin felga 6 shpejsi 2 qelsa te vetures me liber te kontrollimit teknik pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Vushtrri
044171210
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »