SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Punto.
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
1998
ID e produktit :
121588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat punto, 1.1
Viti i Prodhimit 1998,
3 dyer,
Goma te reja te Veres, te gjitha serviset e kryera,
Regjistrim deri 04/2017
Informata rreth publikuesit
Valdet
Ggh
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »