SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes veturen
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
121599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CHEVROLET CAPTIVA - AUTOMATIK,7 ULESE
2.0 TCDI 16 V
VITI 2008
RKS DERI Prill 2017
115 MIJE TE KALUME ME LIBER TE SERVISIT
TIMONI MULTIFUNKSIONAL
FELLNE ME GOMA TE VERES PLUS 4 GOMA TE DIMRIT
NGJYR E ARIT METALIKE
SENZORA PARKIMI MBRAPA
Informata rreth publikuesit
artan
Prishtinë
044 666 852
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »