SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ML-270
Çmimi :
€9,300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Mercedes ML 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
121602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ML-270 , viti 2004 n muj t'12 , 2.7 disel , karika te lekures , ulset me nxemje , klim , DVD, sensora para dhe mbrapa , 260.000 km te garantuara , per me shum informata 044-119-345 ose n whatss app dhe viber 00377-45-427-528. Qmimi 9300 euro !

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Prizren
044-119-354
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »