SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skuter Peugeot 125 cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1999
ID e produktit :
121615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuter peugeot 125 kubik ne gjendje perfektePostuar nëpërmjet celularit. Kontakt: 049-180-522 viber +37745544849
Informata rreth publikuesit
Astrit
Shtime
+37744956403
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »