SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ C270 CDI Avantgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
Mercedes C 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
121616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mercedes Benz C270 CDI , 2002 , Avantgarde , Automatik , 260000 km , 175 PS , Ulset me Butona , CD , Klimë , Dritaret me Butona , Estate , Shum i Ruajtur ... Per me shume Informata kontaktoni ne tel. 049-876-525 dhe 044-174-065 - RemiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Loni
Mitrovicë
049 478 321
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »