SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat ibiza 1.4 TDI 126000km / full extra 2010
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
126,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2010
ID e produktit :
121618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes seat ibiza 1.4 tdi (dizell) shpenzime shum te vogla , viti i prodhimit 2010, kilometra 126.000 me garancion 100% dhe me liber servisi, klime, bordcomputer, komanda ne timon, gjama elektronik, pasqyre elektronike, fellne te bukura, 2 qelsa etj. Vetura eshte e posaardhur nga Zvicrra dhe ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet. Kilometrat me garancion. PA DOGANPer kontakt 044236291 ose 049-80-60-59 dhe viber 0038549806059

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kosovar
Pristina
044236291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »