SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pontiac - 2005
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Pontiac
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2005
ID e produktit :
121619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pontiac 2005 Amerikan 3.5 Benzin GT shum I ruajtur pa dogan homoligimin e ka por letrat ikan humbur por mund te ket zgjidhje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bastian
Vokshi I Ri
049-858-629
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »