SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passant b4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
121620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shower Passant B4 me 200.000km te kalu ata me liber te servisit jam pronari I par 5 shpejtsi tel: 045 339 023

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albulena
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »