SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 -1992
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
ID e produktit :
121623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET Audi 80 , viti i prodhimit 1992 , 1.8 ne gjendje te rregullt Per ma shum kontaktoni 044418939Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gani
Gjilan
044418939
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »