SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Alfa Romeo 147 1.9 diesel 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '16
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
121632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura oshte ne gjendje te rregullt dhe i ka te kryera te gjitha serviset ne kohe te caktuar. Ulset lekur dhe me nxemje, tempomat etj... Nr. Kontaktit 049/696/290
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Skënderaj
049696290
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »