SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Renault R 19
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
148
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1994
ID e produktit :
121658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault r19 ne gjendje te shkelqyeshme me 1 vit te plot regjistrim 4goma te reja te veres plus 4 goma te dimrit po ashtu te reja 148 mij te kalume te garantuara vetura eshte vozitur vetem gjat muajve te veres nr viber 044-57-33-02Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqipdon
Pristina
044-57-33-02
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »