SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
T4
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1992
ID e produktit :
121660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet t4 ne gjendje te rregult prokolicen 190/250

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Istog
044783081
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »