SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi 80
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
2,147,483,647
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1990
ID e produktit :
121666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi 80 plin benzin 1990 regjistrim deri ne janar punon shum mir baj edhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mensur
Kaçanik
044516872
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »