SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 2003 EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
121667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti -2003 , 1.9 tdi(di) 96 kw-131ps, posedon 6 qelsa (2 qelsa normal orginal me telekomand , 2 qelsa per bllokad nen vollan fabrikisht ,1 qels si rezer nese humbin 2 qelsat kryesor me to mund te vozitet deri 70 km), vetura eshte ardh nga jasht ktu e kem doganu dhe regjistru regjistrim ka deri ne gusht , vetura nuk eshte peng ne asnje bank mundeni me vertetu ku te doni eshte ne emer tim personal . Vetura ka tavanin e zi ekstra nga golfat tjer ,ne pergjithsi vetura eshte krejt full ekstra dhe ngjedje te rregullt mundeni me vertetu . Vetura vozitet shum pak vetem ne vikend dhe eshte gjithmon e garazhuar.
Gomat e dimrit thuajse te reja SAVA .


nr: 045 633 168
Informata rreth publikuesit
Fitim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »