SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vito
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1999
ID e produktit :
121689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Vito2.2 disellViti 1999Ne gjendje te shkelqyerI regjistruar Rks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrezon
Prishtinë
044874142
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »