SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira
Çmimi :
€5,250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
121706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Zafira 1.9 cdti
Viti I prodhimit 23.12.2007
Tabela - RKS -
Automatik
7 ulese
Klimatronik
Bord
Full .....Full....opsione
Me servise te rregullta
Dokumentacion te rregullt
Ne gjendje teknike te shkëlqyeshme

Cmimi per ndrrim 6300
VIBER: +37744118164
Informata rreth publikuesit
Veton R.
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »