SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Sharani
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Sharan
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,600
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Xham Dielli, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
121712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Sharan 1.9 disel,viti 2005,me 6 shpejtesi,me I kuqe,km 207600,rrypi i dhembzoreve i eshte ndruar qe 10000km,i ka 6 karriga dhe vendin per 7 karrik,me liber servisit,karrigat me nxemje,gomat e dimrit reserve,klima automatike,i ardhur nga Gjermani,jo ndrim,i pa doganuar, Telefoni Kontaktues ose Viberi 044-313-361
Informata rreth publikuesit
bekim_kaqiku
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »