SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet autobus MAN Fortuna
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Lloji :
Man
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
2004
ID e produktit :
121733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet autobusi MAN Fortuna viti i prodhimit 2004Regjistrimi i pare ne vitin 2008Me dogan te krymePer me shume info rreth autobusit na kontaktoni ne nr;+37744212618+38649715719+38649892899+38649703445

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gramos
044212618
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »