SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi 1.9 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
121747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 1.9 tdi Senzor shiuSenzora parkinguGoma te reja Xenon bi xenonLed para mbrapNavigacion 2x sd cardMe ni fjal full full ekstra...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Smajli
Vienna, Austria
049291688
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »